MUURLA

Kastmispall m, 28cm, 2tk/pk.

22,32 

H: 28 cm.
Täida pall veega, tee mulda väike auk ja suru kastmispall ettevaatlikult mulda. Veendu, et pall pole liiga täis, sest see takistab vee välja voolamist. Pliivaba klaas. Masinpestav.

Muurla on Soome bränd, millel on Skandinaavia kõige tunnustatumad disainiomadused, ajatus ja lihtsus koos Põhjamaade puhta looduse inspiratsiooniga.
Muurla loodi klaasitehasena 1974. a. ning tänaseks on ta kasvanud moodsaks disainimajaks, mis loob ilusaid, funktsionaalseid esemeid. Muurla tooted on kombinatsioon Soome disainist, kõrgkvaliteetsetest materjalidest ja üle neljakümne aasta tootmiskogemusest. Muurla kollektsioonid on loodud lihtsaks kasutamiseks, on vastupidavad ja ajatud.

Muurla on Soome bränd, millel on Skandinaavia kõige tunnustatumad disainiomadused, ajatus ja lihtsus koos Põhjamaade puhta looduse inspiratsiooniga. Muurla loodi klaasitehasena 1974. a. ning tänaseks on ta kasvanud moodsaks disainimajaks, mis loob ilusaid, funktsionaalseid esemeid. Muurla tooted on kombinatsioon Soome disainist, kõrgkvaliteetsetest materjalidest ja üle neljakümne aasta tootmiskogemusest. Muurla kollektsioonid on loodud lihtsaks kasutamiseks, on vastupidavad ja ajatud.
Tootekood: 6416114921676
  • Apelsin Rocca al Mare: 0
  • Itella SmartPOST. Kaup kohal 3 tööpäeva jooksul. 3,60 .
  • Itella SmartKULLER. Kaup kohal ülejärgmine tööpäev. 8,90 .
  • Omniva pakiautomaadid. Kaup kohal 3 tööpäeva jooksul. 3,70 .
  • DPD pakiautomaat. Kaup kohal 3 tööpäeva jooksul. 3,40 .
  • DPD kullerteenus. Kaup kohal ülejärgmine tööpäev. 6,70 .
  • Tulen ise järele. Rocca al Mare keskus, Tallinn. Kui kaup on pakitud, saate meilile teate. 0,00 .
Apelsini e-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Tagastustähtaeg lõppeb 14 päeva möödumisest päevast, mil oled saanud kauba füüsiliselt enda valdusesse. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ning kasutamata. Täpsem info siit.
Apelsinist ostetud kaupadele kehtib 2-aastane garantii. Sellest esimese 6 kuu puhul on eseme saatmise, parandamise ja asendamise kulud on Apelsini kanda. Loe täpsemalt siit.