Apelsini kliendikaart toob nutikale tulu

Apelsini kliendikaart kehtib kõikides Apelsini tavapoodides, Apelsini e-poes kliendikaart veel ei kehti.
Apelsini kliendikaart on välja töötatud selleks, et saaksid soetada soodsamalt tooteid ning osa Apelsini eripakkumistest. Kliendikaardiga võidad alati igalt tavahinnaga tootelt 5%. Kord kuus saadame kliendikaardi omanikele e-posti teel Apelsini eripakkumisi ja üllatusi. Lisaks saad viis päeva enne ja viis päeva pärast sünnipäeva Apelsinist kõik peoks ja kodus vajaliku 10% soodsamalt.

Kliendikaardi vormistamine on lihtne

Kliendikaarti saab vormistada endale kõikides Apelsini tavapoodides. Selleks pead täitma kassas ankeedi ning tasuma kaardi väljastamise tasu. Kliendikaardi väljastamise ühekordne tasu on ainult 2€. Kaart hakkab soodustusi andma koheselt ega aegu.

Kuidas kliendikaarti kasutada?

Võta kaart kaubakeskust külastades alati kaasa! Esita kliendikaart enne ostude eest tasumist ning saad kõikidelt tavahinnaga toodetelt koheselt vähemalt 5% allahindlust. Palume arvestada sellega, et Apelsini kliendikaart on personaalne ning selle kasutada andmine teistele isikutele ei ole lubatud. Kui kaart peaks kaduma, siis teavita sellest kohe Apelsini kauplust. Uue kaardi saamiseks tuleb maksta 2 €.

Tule juba täna oma kliendikaardile järgi!