Rõõmustav kingiidee

Apelsini kinkekaart kehtib kõikides Apelsini tavapoodides.  Apelsini e-kinkekaardiga saad oma ostude eest tasuda Apelsini e-poes.

Soovid valmistada rõõmustavat ja huvitavat kingitust, kuid Sa pole kindel, mida kingisaaja võiks ihaldada või kardad kinkida asja, mis kingisaajal võivad juba olemas olla? Kui seisad selliste küsimuste ees, on parimaks lahenduseks Apelsini kinkekaart.

Apelsini kinkekaardi saaja võib valida meie sortimendist kõike, mida vaja või hing ihkab. Apelsini kaubavalik on sedavõrd lai, et põneva leiuta ei lahku poest keegi.

Kuidas osta ja kasutada Apelsini kinkekaarti?

Apelsinist saad soetada kinkekaarte väärtusega 10, 30 ja 50 eurot. Kinkekaart kehtib kõikides Apelsini tavakauplustes. Kinkekaart on ühekordseks kasutamiseks. Kui valitud kingituse väärtus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Kui kingituse väärtus on suurem kinkekaardi väärtusest, saab puudujääva osa juurde maksta. Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks. E-kinkekaarte saab soetada väärtusega 10, 30 ja 50 eurot. E-kinkekaart on saldo ulatuses mitmekordselt kasutatav.

Kinkekaart ja e-kinkekaart kehtivad ostmispäevast 6 kuud ehk poole aasta jooksul tuleb kinkekaart realiseerida.

Lisaks e-poele saab Apelsini kinkekaarte osta Apelsini tavapoodidest. Poed leiad siit.